Szukaj
TOP

Cześć!

Nazywam się Daga. Jestem mamą Mikołaja czekającą na przybycie na świat nowego członka rodziny. Imienia jeszcze nie mamy sprecyzowanego, ale jak tylko to się zmieni dam znać!

Szczęśliwa żona. Z wykształcenia psycholog, z zawodu rekruter, aktualnie ZAWODOWA MAMA na pełnym etacie, kochająca życie, podróże i lubiąca nieść pomoc innym.

Te zdjęcie znalazło się tu nie przez przypadek. Podsumowuje mnie w kilku słowach: prawie zawsze z dzieckiem przy sobie, z uśmiechem na twarzy, łapiąca każdy promień słońca, zawsze ciekawa nowych miejsc, uwielbiająca spacerować, chodzić i jeszcze raz chodzić. Telefon w dłoni to też (niestety) zazwyczaj mój nieodzowny przyjaciel.

Jeśli chodzi o samego bloga, to pomysł na niego rodził się we mnie już od jakiegoś czasu i zdradzę Ci tajemnicę –  jest to już moje drugie podejście, z którego jestem dużo bardziej zadowolona! Mogę się pochwalić, że sama stworzyłam stronę więc jest to dla mnie ogromny powód do dumy! W związku z tym wiesz już, że lubię uczyć się nowych rzeczy. Dużą frajdę dają mi wyzwania, nie tylko te związane z macierzyństwem.