Szukaj
TOP

 

 

Cześć! Miło mi, że tu jesteś.

Usiądź wygodnie, rozgość się, zaparz sobie dobrej kawy – napijmy się jej razem! Niech będzie pyszna… i ciepła. Chciałabym, aby ten blog był dla Ciebie odskocznią, skarbnicą wiedzy, miejscem gdzie możesz się i pośmiać, wzruszyć oraz wyrzucić z siebie to, co czasem nam mamom siedzi na sercu!

Z racji wykonywanego przeze mnie zawodu chciałabym móc nieść pomoc Mamom (i nie tylko).

Jesteś ciekawa w jaki sposób?

Przejdź do zakładki „Szukasz pracy?”.

(KLIK)

Poniżej dodaję kilka tekstów, dzięki którym będziesz mogła bliżej mnie poznać. Będziesz również mogła zobaczyć o czym piszę i czego możesz się spodziewać po moim blogu.

Mam nadzieję,że zostaniesz ze mną na dłużej, bo przecież my Mamuśki powinnyśmy trzymać się razem!

Być kobietą, być kobietą…

Być kobietą, być kobietą

Dziś nasze Święto i naszła mnie taka refleksja. Myślę o tym, jakie my kobiety jesteśmy silne. Ile w stanie jesteśmy poświęcić w różnych aspektach naszego życia. Biorąc pod uwagę swoje doświadczenie wiem, że macierzyństwo jest najpiękniejszą rzeczą, która mogła mnie spotkać. To cudowny czas. Narodziny Dziecka powodują, że już nic…

 

 

 

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej? 

Szukasz pracy, wysyłasz dziesiątki CV i w końcu otrzymujesz ten upragniony telefon, który jest szansą na nową pracę. Dopiero teraz zaczyna się stres… Ale zupełnie niepotrzebnie. Grunt to dobre przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej, które da Ci pewność siebie, zredukuje napięcie oraz pozwoli odebrać spotkanie jako pozytywne doświadczenie.